|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Anthony Williams, Glenn Murray, Mark Purvis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland C
|
Paul Rogers, Nicole Tippet, Neil Dearberg
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Reece Bosward, David Macintosh, Ken Gittoes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Pambula SLSC |
Pambula A
|
Craig Zipond, Mark Collins, Michael Pheeney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Paul Guilfoyle, Wade Lee, Alan Vidler
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
David Rossiter, Alison Lingard, Trent Halliday
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga PORTIES
|
Simon Newell, Grant Brown, David Myatt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Bob Hiatt, Greg Bennett, Anthony Vieceli
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Glen Dunsmore, Howard Fitzgibbon, Peter Grimes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda B
|
Bryan Mathers, Brenton Rose, Michael Mead
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Haven SLSC |
North Haven A
|
James Trezona, Andrew Renfrey, Gavan Farmer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
David Mitchell, Kerry Lamont, John Mccubbery
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Craig Clarke, Paul Navarro, John Gorely
|
Race 2 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Stephen Dalton, Lawrence Reece, Peter Mirls
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Grant Kenny, Darren Mercer, Allan Brauer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Carlton Park SLSC |
Carlton Park TEAM
|
Jamie Stubbs, Don Marsh, Greg Stubbs
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Lee Johnson, Mark Bennetts, Anthony Berry
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Dean Heathcote, John Gilmour, John Bush
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Chris Bond, Trent Herring, Joel Lategan
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe GREY
|
Rod Sarson, John Lishman, Glenn Eldon
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Kelly Burton, Allan Boyce, Ray Henderson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Ian Timbrell, Jeff Banks
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
Peter Tattersall, Mark Sutton, David Wilkie
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Bob Wheatley, Wayne Clarke, Geoff Lemarsney
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Neville Bowles, Robert Pade, Noel Mills
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Michael Pond, Graham Croft, Scott Gamble
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Doug Iredale, Michael Georgaris, Scott Allen
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Cameron Mc, Shane Edmonds, Marc Lionnet
|
Race 2 |
0 |
|